Hızır Basın

Sayfa Adresi : https://www.hizirbasin.com/haber-detay/1045_milli-egitim-bakani-ozer-den-okul-mudurune-siz-ne-

EĞİTİM

Tümü

Milli Eğitim Bakanı Özer'den Okul Müdürüne: 'Siz Ne Biçim Adamsınız?'

(17 Ay, 8 Gün önce) 0 Yorum
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Şanlıurfa'da ziyaret ettiği bir okuldaki eksikleri işaret ederek okul müdürüne, “Para istediniz de para mı vermedik? Bu çocukları niye burada mahzun halde bırakıyorsunuz” dedi. Bakan Özer, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’a ise 'Gezdirdiğiniz okul böyleyse gezdirmediğiniz okullar nasıl' diye sordu.

ANKA Haber Ajansı'nda yer alan habere göre, Mahmut Özer, Şanlıurfa’daki Buhara Eğitim Kampüsü'nde bulunan Halilurrahman Ortaokulu'nu ziyaret etti. Sınıfları inceleyen ve öğrencilerle sohbet eden Özer, daha sonra okul bahçesinde il milli eğitim müdürü ve okul müdürüne tepki gösterdi.

 
 

Bakan Özer, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’a “Sayın Müdür, gezdirdiğiniz okul böyleyse gezdirmediğiniz okullar nasıl” diyerek tepki gösterdi.

 

Özer okul müdürüne ise “Buraya bir basketbol sahası yapılmaz mı? Siz ne biçim adamsız ya? Siz ne iş yapıyorsunuz? Para istediniz de para mı vermedik? Bu çocukları niye burada mahzun halde bırakıyorsunuz” sözleriyle tepki gösterdi.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

0
0
0
0
0
0
0

YORUM YAZ

YORUMLAR

Bu habere daha önce yorum yapan olmadı.
Şimdi ilk yorumu sen yaz.!
ARŞİV
KARİKATÜR KÖŞESİ
ANKETLER
Serdar SANDAL 'DAN memnun musunuz?
Bu ankete toplam 1 kişi katıldı.