Hızır Basın

Sayfa Adresi : https://www.hizirbasin.com/haber-detay/1232_balkanlilar-bahara-merhaba-dedi

GÜNDEM

Tümü

Balkanlılar Bahara ''Merhaba'' dedi

(15 Ay, 16 Gün önce) 0 Yorum
İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği'nin 14.Birlik ve Dayanışma Kahvaltısı büyük coşkuyla gerçekleştirildi.
Kahvaltıya siyasi parti temsilcileri, Rumeli Balkan Derneklernin, Federasyonlarının Başkan ve yöneticileri, muhtarlar ve İzmir'de yaşayan Balkan Göçmenleri büyük ilgi gösterdi.
İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Başkanı Birol Özkardeşler yaptığı açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi "Bugün güzel bir bahar günü sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 16 yıl önce çıktığımız bu yolda Rumeli Balkan camiasına olan hizmet aşkımız ilk gün  gibi tazeliğini korumaktadır. Kardeş Rumeli Balkan  Derneklerimizle birlikte ben değil biz varız ilkesinden hareketle ayakları yere basan projeleri yeni dönemde hayata geçireceğiz.
Kadınlarımız, çocuklar ve gençlerimizin gelecek dönemde dernek faaliyetleri icerisinde daha fazla görev alması için çaba göstereceğiz. Çalışmalarımıza destek veren siz değerli hemşerilerimize, Konak Belediye Başkanımız Abdül Batur'a, proje ortaklarımıza ve kardeş Rumeli Balkan Derneklerimize çok teşekkür ederiz. Yönetim kurulu üyelerimize de verdikleri güç icinde ayrıca huzurlarınızda çok teşekkür ederim. Balkan Göçmenleri olarak Cumhiyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün gösterdiği yola yürümeye devam edeceğiz. Biz büyük bir aileyiz, birlikteliğimiz daim olsun'

Etkinlik  Rumeli ezgileri eşliğinde yöresel müziklerin seslendirilmesiyle sona erdi.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

0
0
0
0
0
0
0

YORUM YAZ

YORUMLAR

Bu habere daha önce yorum yapan olmadı.
Şimdi ilk yorumu sen yaz.!
ARŞİV
KARİKATÜR KÖŞESİ
ANKETLER
Serdar SANDAL 'DAN memnun musunuz?
Bu ankete toplam 1 kişi katıldı.